TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Банско

цена од€57.00

Casa Karina 4*🚕 Банско БУГАРИЈА

 • СПА центар
 • Интернет
 • 150 м од Гондолата

цена од€64.00

Grand Royale 4*🚕 Банско БУГАРИЈА

 • Сауна, Парна бања
 • Внатрешен базен
 • Фитнеа, релакс зона

цена од€48.00

Lion 4*🚕 Банско БУГАРИЈА

 • Парна бања
 • Внатрешен базен
 • Сауна

цена од€92.00

Bulgaria 4*🚕 Банско БУГАРИЈА

 • СПА центар
 • џакузи, 2 фински сауни
 • 2 парни бањи, спортски центар

цена од€38.00

Grand hotel 4* Банско БУГАРИЈА

 • Финска сауна
 • Внатрешен базен
 • Арома сауна