TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Ханиоти

7% Попуст
цена од€79.00

Vergina Ханиоти ГРЦИЈА

  • 8 дена 7 ноќевања
  • четврток / четврток
  • 80 метри од плажата

7% Попуст
цена од€79.00

Apart Vicky Ханиоти ГРЦИЈА

  • 7 ноќевања
  • сабота / сабота
  • 300 м до плажата