TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Хотели сопствен закуп

цена од€190.00

Simotel Ermis 2* Ханиоти ГРЦИЈА

  • 7 ноќевања појадок
  • недела / недела
  • 180 м до плажата

цена од€369.00

Akti 4* Уранополис ГРЦИЈА

  • 8 дена 7 полупансиони
  • Сопствен базен
  • 20 м до плажата

цена од€189.00

Akrothalassia 2* Лептокарија ГРЦИЈА

  • 8 дена 7 ноќевања
  • сабота / сабота
  • До плажата