TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

ПРОМО хотели со ПОПУСТ

Цените се изразени по лице за во двокреветна соба за термин 31.05.2020 / 6 ноќи  / 7 дена

ПРОМО ХОТЕЛИ СО ПОПУСТ
(кликни на името за да го разгледаш хотелот)
РЕГИОН УСЛУГА  ЦЕНИ по лице од: ПОПУСТИ ДО 

ASRIN BEACH 4 *

Alanya

Ultra All Inclusive

382 евра

15.03.2020

M.C MAHBERI BEACH 4 *

Alanya

Ultra All Inclusive

357 евра

15.03.2020

M.C. ARANCIA 5 *

Alanya

Ultra All Inclusive

419 евра

15.03.2020

ALAN XAFIRA DELUXE HOTEL 5 *

Alanya

Ultra All Inclusive

477 евра

30.03.2020

CLUB AQUA PLAZA 4 *

Alanya

Ultra All Inclusive

419 евра

30.03.2020

CLUB INSULA 5 *

Alanya

Ultra All Inclusive

477 евра

30.03.2020

ORANGE COUNTY 5*

Alanya

Ultra All Inclusive

516 евра

30.03.2020

LARISSA PHASELIS PRINCESS 5 *

Kemer

Ultra All Inclusive

429 евра

07.04.2020

MEDER RESORT 5*

Kemer

Ultra All Inclusive

450 евра

30.03.2020

MARTI MYRA 5*

Kemer

Ultra All Inclusive

634 евра

30.03.2020

QUEENS PARK TEKIROVA 5 *

Kemer

Ultra All Inclusive

634 евра

30.03.2020

PEMAR BEACH HOTEL 5 *

Side

Ultra All Inclusive

471 евра

30.03.2020

CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA 5*

Side

Ultra All Inclusive

512 евра

30.03.2020

CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT 5*

Side

Ultra All Inclusivе

553 евра

30.03.2020

ROYAL TAJ MAHAL 5*

Side

Ultra All Inclusive

717 евра

30.03.2020

SHERWOOD EXCLUSIVE LARA 5*

Antalya

Ultra All Inclusive

691 евра

30.03.2020

DELPHIN BE GRAND HOTEL 5 *

Antalya

Ultra All Inclusive

859 евра

30.03.2020

ROYAL SEGINUS 5 *

Antalya

Ultra All Inclusive

761 евра

30.03.2020

CRYSTAL WATERWORLD BELEK 5 *

Belek

Ultra All Inclusive

515 eвра

30.03.2020

ELA QUALITY 5 *

Belek

Ultra All Inclusive

913 евра

30.03.2020

 

За подетални информации и цени за одредени термини , пребарај на нашиот пребарувач https://hotels.old.turist.com.mk/search.php

Напомени: 
Цените на пребарувачот за хотелите кои се наведени погоре важат до одредената дата на табелата.
Early Booking цените важат за резервациите со 50 % уплата до одредената дата на табелата, останатата сума треба да биде уплатена 10 дена најкасно пред поаѓање.