TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Охрид

цена од€155.00

Детски камп Охрид МАКЕДОНИЈА

 • Автобус 🚌
 • 6 дена 5 ноќи
 • Појадок, ручек, ужина, вечера

цена од€25.00

Maiva & Spa 4* Охрид МАКЕДОНИЈА

 • Мини СПА центар
 • Деца до 5 години - гратис
 • 150 метри од плажата

цена од€23.00

Klimetica 3* Охрид МАКЕДОНИЈА

 • 120м од плажа
 • Услуга по желба
 • Дете до 5 години бесплатно

цена од€20.00

Aqualina 4*🚕 Охрид МАКЕДОНИЈА

 • 4 км од Охрид
 • Сопствени базени
 • 20 м од плажата

цена од€21.00

Pela 4*🚕 Охрид МАКЕДОНИЈА

 • 100м од плажа
 • услуга појадок/полупансион
 • бесплатен паркинг

цена од€34.00

Lebed 4*🚕 Охрид МАКЕДОНИЈА

 • 500 м до пристаниште
 • Бесплатен паркинг
 • 350 м до плажата

цена од€26.00

Sileks 4*🚕 Охрид МАКЕДОНИЈА

 • 4 км од Охрид
 • Сопствен базен
 • 10 м од плажата