TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Велигден

€319.00

Санторини


 • Автобус, фери 🚌+⛴️
 • 5 дена 3 ноќевања
 • Брод Пиреа-Санторини-Пиреа
 • Факултативно Санторини

01/05/2024 - 06/05/2024
€135.00

Хотел Мурите 4*


 • 2,3 или 4 ноќевања
 • Услуга СЕ ВКЛУЧЕНО
 • Бесплатен СПА центар
 • 05.05.2024 Велигденски ручек

02/05/2024 - 06/05/2024
€179.00

Крф


 • Автобус 🚌 + ⛴️
 • 3 ноќевања во вили/хотел
 • Превоз со траект
 • Посета на градот Крф

02/05/2024 - 06/05/2024
€209.00

Тоскана


 • Автобус 🚌
 • 3 ноќевања со појадок
 • Разглед на Болоња
 • Посета на Сиена

01/05/2024 - 05/05/2024
€159.00

Римини


 • Автобус 🚌
 • 5 дена 2 ноќевања во Римини
 • Посета на Сан Марино
 • Посета на Болоња и Равена

02/05/2024 - 06/05/2024
€299.00

Азурен брег


 • Автобус 🚌
 • 6 дена 3 ноќевања
 • Посета на Кан и Антиб
 • Посета на Сен Тропе, Монако...

01/05/2024 - 06/05/2024
€449.00

Берлин


 • Авион ✈️
 • 3 ноќевања појадок
 • Разглед на Берлин
 • Факултативно Потсдам

16/03/2024 - 19/03/2024
€999.00

Полска


 • Авион ✈️
 • 6 ноќевања појадок
 • Факултативно Аушвиц
 • Факултативно Вијеличка

30/04/2024 - 06/05/2024