TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

ПАТУВАЊА

€155.00

Детски камп


 • Автобус 🚌
 • 6 дена 5 ноќи
 • Појадок, ручек, ужина, вечера
 • Креативни работилници

06/08/2024 - 11/08/2024
€319.00

Санторини


 • Автобус, фери 🚌+⛴️
 • 5 дена 3 ноќевања
 • Брод Пиреа-Санторини-Пиреа
 • Факултативно Санторини

01/05/2024 - 06/05/2024
€179.00

Крф


 • Автобус 🚌 + ⛴️
 • 3 ноќевања во вили/хотел
 • Превоз со траект
 • Посета на градот Крф

02/05/2024 - 06/05/2024
€799.00

Сицилија


 • Авион ✈️
 • Трансфер до до аеродром Тирана
 • 2 ноќевања со појадок во Палермо
 • 3 ноќевања со појадок во Џардини Наксос

20/05/2024 - 25/05/2024
€209.00

Тоскана


 • Автобус 🚌
 • 3 ноќевања со појадок
 • Разглед на Болоња
 • Посета на Сиена

01/05/2024 - 05/05/2024
€299.00

Азурен брег


 • Автобус 🚌
 • 6 дена 3 ноќевања
 • Посета на Кан и Антиб
 • Посета на Сен Тропе, Монако...

01/05/2024 - 06/05/2024
€159.00

Римини


 • Автобус 🚌
 • 5 дена 2 ноќевања во Римини
 • Посета на Сан Марино
 • Посета на Болоња и Равена

02/05/2024 - 06/05/2024
traveling

ХОТЕЛИ –  ЗИМСКА ПОНУДА

Гарантираме најдобри цени

Туристички аранжмани, Авио билети, Групни и индивидуални патувања низ Европа и светот, Хотелски резервации, Rent a car, Трансфери, Крстарења, Организација на конференции, семинари, конгреси..

Патничко осигурување

Сигурноста за време на секое патување е од особено значење за Вашата безбедност, патничкото осигурување треба задолжително да е со Вас.
Имајте го со Вас секогаш кога патувате!

Портфолио

Т. А ТУРИСТ е со 26 год. искуство во областа на туризмот, на барање на нашите корпоративни клиенти сме реализирале многу проекти, работилници, семинари и посети на светски конгреси и саеми.

Корисни информации ?

 

Професионалниот тим на Турист е во можност да Ви обезбеди летување,

зимување, трансфери, крстарења, патувања со авион, рент а кар, ексурзии,

конгреси во цел свет, исто и организација на семинари, работилници,

СПА, индивидуални патувања ……

Трансфери, рент а кар

Трансфери, рент а кар

Во можност сме да Ви обезбедиме трансфери или рент а кар, од аеродром до хотел, во цел свет за Вашите потреби

Практични совети

Практични совети

Текстот во практични совети може да Ви е од голема корист при Вашето патување, затоа прочитајте го и применувајте ги

Крстарења

Крстарења

Соработуваме со најголемите компании за крстарења низ цел свет, нудиме ексклузивни услови и цени, проверете….

Патување со авион, ексурзии

Патување со авион, ексурзии

Превозот на патници е регулиран со правила во авио сообраќајот и правила на избраната од Вас авио компанијата…